1 / 4
Turbina turbini ventilator турбина
500 €
05.05.2023 16:33

Прилеп / Прилеп

5.5 кв мотор со турбина за воздух

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

1 €

Kompresor i vakum pumpa

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам