1 / 8
Komplett so Möbel
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 18:03

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

67 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

4Juli broj 184-6/3 Kicevo

Komplett so Möbel

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Bekim Shageski
Потврден огласувач
WhatsAp +41764380379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам