1 / 2
Канцелариски маси
250 €
08.07.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Канцелариски ХИДРАУЛИЧНИ маси, со димензии 160x80см, носивост 70кг

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
078226063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам