1 / 8
Original Kontroleri za PlayStation 3 - dualshock 3 wireless
По Договор
08.07.2022 15:43

Штип / Штип

Prodavam dva originalni kontroleri (joystick, racka) za Sony Playstation 3.
-Dualshock 3 Wireless.
-so original polnac od PS3

Cena za dvata kontrolera i polnac - 2000denari

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава / Можна е замена од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам