1 / 6
Aprilia Scarabeo 200- 2009 god
1 €
28.06.2022 11:20

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Scarabeo

Километри:

20000

Aprilia scarabeo 200. mnogu socuvan. Odlicen motor. Servisiran. Realni kilometri, registriran do 05.2023.

KONTAKT: MITKO 070244421

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075 421808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам