1 / 10
MAX Velosiped 26" Hardtail + x2 Adventage Maxxis Tyre's
10.500 МКД
Цената не е фиксна
24.06.2022 10:06

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e vo odlicna sostojba, redovno odrzuvan i zacuvan. Nema visuelni ili mehanicki ostetuvanja.

Preden amortizer RST Gila 100mm Travel
Golemina na trkala 26"
Golemina na ramka M
Volan Truvativ 680mm
Shimano oprema

Adventage Maxxis Tyre's - PRODADENI

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
076505240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам