Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot
60.000 €
Цената е фиксна
29.09.2022 01:24

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blagoj Muceto br.7

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Zlatko) so dokumenti.Kukata se naoga na Blagoj Muceto br 7, Stip so poseben vlez. Kukata e so povrsina od 90 m2 i dvorno mesto 80 m2. Vnatresno e celosno renovirana so novi vrati i prozorci, Celosno nova instalacija nadvoresno i vnatresno . tel 077 877 444

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

B
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам