1 / 3
Ласерско метро
1.500 МКД
23.06.2022 15:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Пеодавам ново ласерско дигитално метро.Мери растојание од 0.5 до 18м,пресметува плоштина(квадратура) и волумен

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам