Разладна комора
450 €
06.09.2022 12:07

Аеродром / Скопје

Квадратура:

218 m²

Се издава разладна комора 218 м3 на бул. 3 Македонска бригада бр.48 А.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Ivana
Потврден огласувач
075563037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам