1 / 8
STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2
20.000 €
08.08.2022 15:35

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

190 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1111

Година на реновирање:

1111

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

capari

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot e vkupno 280 m2 chist planinski vozduh pogodno ubo tivko chisto mesto za vikendica ili za ziveenje na 1015 m.n.v do placot ima struja voda i odvod...vlezot vo placot e odma od samiot pat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ice
Потврден огласувач
070757897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам