1 / 2
СКАРТ комбиниран кабел
500 МКД
24.08.2022 17:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов комбиниран Скарт со пинови влез//излез

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам