1 / 1
ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИИ
500 МКД
23.06.2022 17:03

Охрид / Охрид

Продавам универзален полнач за 3в копче батерии

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам