1 / 5
Rezervno trkalo mazda 6
3.000 МКД
28.06.2022 15:38

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

125

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

15

Za Mazda 6 vw sharan

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
077908623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам