1 / 12
Land Rover freelander 2 odlicen
По Договор
22.04.2023 17:46

Кочани / Кочани

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini
2009 godina
Realni 167 000 km so garancija
Nov akumulator start stop so 3 god garancija
Napraven servis golem na 140 000 km
Mal servis 163 000 km
Registrirano do juli 2023god
Zelen karton do juli 2023god
Moze zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
077844190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам