1 / 8
KONTROLER ZA SVETLO I SVETLOSNI EFEKTI POGODEN ZA DISKOTEKA
110 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2022 22:34

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA KONTROLER ZA SVETLO I SVETLOSNI EFEKTI MODEL DISCO 192 DMX-512 ,POGODEN ZA KAFICI ILI DISKOTEKI, UREDOT E NOV NEKORISTEN, SPAKUVAN VO ORIGINALNATA AMBALAZA POVEKE INFO NA TEL ILI YOU TUBE .

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078473235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам