1 / 5
SONY AUDIO SYSTEM SHAKE-X30D 2022 god
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 08:27

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Sony pojacalo kupeno pred dve nedeli.
So vazecka garancija.
kontakt 076 522 351

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Д
Потврден огласувач
070/000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам