1 / 5
РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!
По Договор
23.06.2022 21:20

Кичево

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се турско производство. За подетални информации на телефонскиот број 070/223-319.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070223319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам