1 / 9
Италијанско дрвено креветче Picci Lella со анатонско душече
100 €
Цената е фиксна
03.12.2022 21:31

Битола / Битола

Се продава многу сочувано дрвено креветче со одличен квалитет од италијанската фирма PICCI, моделот е Lella. Дополнително има анатомско душече со двојна заштита (внатрешна навлака со патент плус горна навлака со ластик). Исто така, има комплет антиалергенска мека заштитна памучна ограда заедно со постелнина (јорганче за покривање). Креветчето може да се прицврсти за Вашиот кревет за максимална сигурност на Вашите најмили. Има ротирачки тркалца за движење кои исто така лесно се заклучуваат. Прикачениот додаток на сликите е CHICCO light projector, кој го добивате бесплатно бидејќи не ни треба повеќе, а е многу добар за ноќно амбиентално светло на бебето и одлично одговара на креветчето.

Повеќе детали за димензии и изглед можете да погледнете на видеото или на линкот подолу:

https://www.picci.com/collezioni/picci/co-sleeping/lella/

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075253377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам