1 / 7
Triumph Daytona 675 triple
По Договор
23.06.2022 22:56

Струга / Струга

Марка:

Triumph

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Daytona 67

Километри:

30000

Se prodava triumph Daytona 675 triple prv sopstvenik so 30.000km servisiran maslo filtri.. nov akumlator nova predna guma pirelli.. dobra zadna guma pirelli.. kontakt tel-071507556

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ergin
Потврден огласувач
071621124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам