1 / 2
AMD FX-8320, Gigabyte GA-970A-DS3P, 16 GB RAM 1866
8.500 МКД
23.06.2022 23:05

Кисела Вода / Скопје

Se prodava procesor,kuler, maticna plocha i dve plochki ram 2x8gb ddr3 1866mhz, odlicno sochuvani.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
076433553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам