1 / 1
Bafang BBS02B 48V 750W
540 €
Цената е фиксна
10.07.2022 02:20

Карпош / Скопје

Среден мотор за конверзација на точак во електричен. Достава за една недела.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
079288965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам