1 / 9
Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga
По Договор
23.06.2022 23:29

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Partizanska 25B

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga

Stanot ima dnevna soba, spalna soba, kujna i wc
I stanot ima golema terasa so pogled na ezero


KONTAKT: 071544549
Cena po dogovorКатегорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
071544549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам