1 / 4
Taxi Taksi Transport Prevoz Skopje Ohrid
1 МКД
11.11.2022 11:54

Аеродром / Скопје

МК 🇲🇰
🚖 ТАКСИ ПРЕВОЗ

ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА 🇲🇰 И странство ГРЦИЈА 🇬🇷 , БУГАРИЈА 🇧🇬 , СРБИЈА 🇷🇸 , АЛБАНИЈА 🇦🇱 , КОСОВО, ЦРНА ГОРА 🇲🇪,
СИГУРНО, ПРОВЕРЕНО,СО ИСКУСТВО,
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, 📀 Вифи во МК

ЦЕНОВНИК: 💶

🇲🇰 СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ 🇲🇰 - 20, €
🇲🇰 АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 20, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - ОХРИД 🇲🇰 - 90, €
🇲🇰 ОХРИД - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 90, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - СОЛУН 🇬🇷 - 130, €
🇬🇷 СОЛУН - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 130, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - АТИНА 🇬🇷 - 400, €
🇬🇷 АТИНА - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 400, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - СОФИЈA 🇧🇬 - 130, €
🇧🇬 СОФИЈА - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 130, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - ТИРАНА 🇦🇱 - 160, €
🇦🇱 ТИРАНА - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 160, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - БЕЛГРАД 🇷🇸 - 240, €
🇷🇸 БЕЛГРАД - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 240, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - НИШ 🇷🇸 - 120, €
🇷🇸 НИШ - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 120, €

🇲🇰 СКОПЈЕ - ПРИШТИНА 🇽🇰 - 60, €
🇽🇰 ПРИШТИНА - СКОПЈЕ 🇲🇰 - 60, €

ПОСЕДУВАМЕ :
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ДЕЦА ✔
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ ✔
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА СКИИ ✔

СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!

ВОЕДНО НУДИМЕ Аеродромски Трансфер НА ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст
Цената може да варира во зависност од цената на горивата.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7
📲 Ангел 071/271-591

FACEBOOK страна :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

ENG: 🇬🇧
Taxi Services

🚖 Transport services in MACEDONIA 🇲🇰 , and abroad GREECE 🇬🇷 , BULGARIA 🇧🇬 , SERBIA 🇷🇸 , ALBANIA 🇦🇱 , KOSOVO , MONTE NEGRO 🇲🇪, AND ALL BALKAN REGION,
🆕, COMFORTABLE, SECURE, EXPERIENCE Equipped with: AC, 📀 WIFI

PRICES LIST : 💶

🇲🇰 SKOPJE - AIRPORT 🇲🇰 - 20, €
🇲🇰 AIRPORT - SKOPJE 🇲🇰 - 20, €

🇲🇰 SKOPJE - OHRID 🇲🇰 - 90, €
🇲🇰 OHRID - SKOPJE 🇲🇰 - 90, €

🇲🇰 SKOPJE - THESSALONIKI 🇬🇷 - 130, €
🇬🇷 THESSALONIKI - SKOPJE 🇲🇰 - 130, €

🇲🇰 SKOPJE - ATHENS 🇬🇷 - 400, €
🇬🇷 ATHENS - SKOPJE 🇲🇰 - 400, €

🇲🇰 SKOPJE - SOFIA 🇧🇬 - 130, €
🇧🇬 SOFIA - SKOPJE 🇲🇰 - 130, €

🇲🇰 SKOPJE - TIRANA 🇦🇱 - 160, €
🇦🇱 TIRANA - SKOPJE 🇲🇰 - 160, €

🇲🇰 SKOPJE - BELGRADE 🇷🇸 - 240, €
🇷🇸 BELGRADE - SKOPJE 🇲🇰 - 240, €

🇲🇰 SKOPJE - NIS 🇷🇸 - 120, €
🇷🇸 NIS - SKOPJE 🇲🇰 - 120, €

🇲🇰 SKOPJE - PRISTINA 🇽🇰 - 60, €
🇽🇰 PRISTINA - SKOPJE 🇲🇰 - 60, €

We One :
Transporters for children. ✔
TRANSPORTERS FOR BIKE ✔
TRANSMITTERS for skis ✔

Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...
The price can vary depending on the price of fuel !
Airport Transfers in the BALKAN IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP 24/7
📲 Angel 0038971271591

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

TAGS : #ТАКСИ #ТРАНСПОРТ,TRANSPORT, #TAXI

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

BTS Logistic Skopje Macedonia
Skopje
Потврден огласувач
071271591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам