1 / 2
BlackBerry key2
1 €
14.07.2022 23:42

Охрид / Охрид

Марка:

BlackBerry

Модел:

Key2

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Poslednata verzija od BlackBerry redok na pazarot top telefon
INFO 078 366 637

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

galaxy s5
Потврден огласувач
078931145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам