1 / 1
SAMSUNG S21 ULTRA
760 €
24.06.2022 07:30

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S21 ULTRA

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077888353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам