1 / 1
IPHONE 12 PRO 512
780 €
06.07.2022 09:44

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 PRO

Боја:

Silver

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077888353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам