1 / 1
Compex Fit 1.0 стимулатор за тонирање на мускули
11.000 МКД
Со вклучен ДДВ
24.06.2022 07:49

Сопиште / Скопје

Испраќам по карго    

Продавм мускулен стимулатор Compex Fit 1.0 за обликување на тело, дефинирање на мускули и ублажување на болки.

Стимулаторот го купив за враќање на мускулатурата и намалување на болки, после операција на преден вкрстен лигамент на колено.
Погоден е за спортисти, активни луѓе, но и за луѓе со хронични болести на мускулниот или нервниот систем.
Стимулаторот има четири канали за стимулација, една програма за болки, една програма за опоравување и осум фитнес програми

Пакетот вклучува:
- Compex FIT 1.0
- Кабли за поврзување на електродите
- Комплет електроди ми-сензор за перформанси EasySnap 5x5 cm квадратни
- Комплет електроди EasySnap перфоманс ми-сензор 10x5 cm правоаголен
- Полнач за батерии
- Прирачник

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
071337489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам