1 / 2
Betonski kolci
120 МКД
12.05.2023 21:00

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат бетонски колци стари 5 год, арматура 4.5 мм ребрована, дробен камен,висина 2 метри, 800 броја

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
078-324-838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам