1 / 1
Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322
1 €
26.11.2022 01:13

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078237583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам