1 / 1
Vezacka masina
По Договор
03.11.2022 20:02

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Продавам везачка машина со една глава нова

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070257357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам