1 / 7
SE PRODAVAAT 2 STANA VO IZGRADBA 83m² POSHIROK CENTAR*
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 09:08

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Kaj Skopska Pivara

Ostanati se ushte dva stana kaj skopska Pivara - na 1 minuta peshki do shetalishte, na PRV i VTOR sprat po 83m² so sopstveni garazi, 3 sobi - 2 spalni, dnevna, trpezarija - kujna.
MOMENTALNA CENA - 900 EUR/m²
Cena posle zavrshuvanje na gradba - 1000 EUR/m²

*********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ?
Агенцијата "Centar Mark" соработува со широк круг на клиенти со голема побарувачка и објави на куќи, станови, објекти и дуќани на дневна база, и побарувачката значително се зголемува од ден на ден.
Работиме брзо, ефикасно и сме во постојан контакт со клиентите за било која понуда на дневна база.
Нудиме бесплатно промовирање на пријавените имоти, и користиме современи стратегии за забрзување на продажбата, како и калибрирање според барањата на купувачите и продавачите.
Работиме САМО со реални понуди, и нудиме САМО реални понуди.
Бесплатни совети,
Бесплатна проценка,
Бесплатно огласување,
Бесплатно промовирање,
Бесплатно снимање сликање
Бесплатно снимање со дрон
"Centar Mark" - ваш пријател број 1 за вашиот дом.
Нашите клиенти остануваат наши пријатели за секогаш.
070360520
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Локација:
"Centar Mark" - Agencija za nedvižnosti - Bitola
070 360 520
https://maps.app.goo.gl/FDF6vjjh5NHiXHir5

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам