Се бараат шофери со Д категорија
По Договор
08.07.2022 13:00

Велес / Велес

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ирена Вел од Велес има потреба од возачи со Д категорија од Скопскиот регион .
Телефон за контакт 075222190 или 043222190

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Ирена Вел
Димко Најдов бр.60
Потврден огласувач
075222190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам