1 / 6
BMW 330D Automatik navigacion
7.500 €
10.08.2022 21:49

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

330

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

plateno se do reg

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xhunejt
Потврден огласувач
070913123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам