Bravarsi uslugi
300 €
25.06.2022 10:19

Ѓорче Петров / Скопје

Doagam po povik
Za bravarsi uslugi
Haus majstorski i odrzavanje objekti
Montaza na elektro motori za lizgacka vrati
Izrabotka na metalni Vrati klupi i dr.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
070234333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам