1 / 7
••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••
70 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 17:14

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na samata ulica. Ima svoj priklucok za voda i struja. Poseduva i cist imoten list od 650m². Placot e na odlicna lokacija, so prekrasen pogled na gradot Gostivar. Cenata ne e fiksna, ima prostor za dogovor. Povekje informacii na: 078-831-731 ili 077-791-079--

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078831731--077791079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам