1 / 5
Se prodava fujitsu lap top
4.000 МКД
23.09.2022 13:56

Чаир / Скопје

Производител:

Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti samo na polnac. Podiganje samo od Skopje.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bbb
Потврден огласувач
076266606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам