1 / 9
Brendirani maski kosuli kako novi, golemi broevi
1 МКД
Цената е фиксна
30.07.2022 12:44

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

XXL

Боја:

Други

3 brendirani maski kosuli, dali se po 2-3 pati obleceni, bukvalno kako novi. Kupeni vo Grcija.
- Lenena kosula so kratki rakavi M&S, br: XL, cena: 600den.
- Karirana kosula na dolgi rakavi TOMMY HILFIGER, br: XXL, cena: 1000den
- Karirana kosula na kratki rakavi od britanskiot brend MAINE, br: XL, cena: 600den.
Moznost za prakanje po kargo vo drugi gradovi.
Cenite se simbolicni i FIKSNI!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071520838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам