Beko frizider
7.000 МКД
24.06.2022 13:08

Карпош / Скопје

Prodavam frizider Beko eksterierot i enterierot e socuvan i e vo rabotna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078421479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам