1 / 4
Се продава НОВА машина за нашивање вреќи
12.000 МКД
12.08.2022 09:45

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така се продава и специјлен конец за истата.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Rabotnamoda.mk
Потврден огласувач
075210173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам