1 / 3
Izdavam hala vo Mepos
1 €
25.09.2022 09:15

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

89 m²

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.09.2022.
Poveke informacii na 070239423

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070239423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам