1 / 12
Се продава реновиран стан од 125м2 во Чаир
125.000 €
05.07.2022 11:54

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

125 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Чаир

Ш.УА2
Се продава реновиран стан од 125м2 во населба Чаир. Станот располага со 2 спални соби, 1 дневна, остава, 2 тоалети и 2 тераси. Цена 125.000 евра.
Контакт: 071/911-503
Емаил:unia_agency@hotmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Unia International
Потврден огласувач
071/911-503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам