1 / 4
*** Капитал *** Трособен стан во населба Христо Узунов.
75.000 €
21.09.2022 12:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

82 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ohrid

Трособен стан во населба Христо Узунов.
Површина 82 мкв. Кат петти, лифт нема, ориентација север.
Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, две спални соби, предсобје, балкон и бања.
Зградата е постара градба изградена по ЈУС градежно архитектонски стандарди.
Во непосредна близина на станот има: училишта, продавници, козметички студиа, здравствени установи, аптека, детско игралиште итн.
Станот е оддалечен 10 минути од охридската чаршија.
Одличен избор за семејно живеење или за времено сместување за туристички потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам