1 / 12
Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika
5.950 €
Цената не е фиксна
28.08.2022 13:15

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes e 220 cdi Avangarde so naj full oprema sto sledi na ovoj model servisiran komplet so 4 novi gumi registriran so zelen karton...kolata e tip top....motor menjac perfect so garancija interier sasija kako nov kolata e fabrika....
......info br 070 600 101
.....info br 070. 600 101..
.....info br.070 600 101.
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
071837838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам