1 / 3
Единечен кревет
По Договор
08.07.2022 18:56

Битола / Битола

Креветот е во одлична состојба, се продава заедно со душекот.
Цената е 4.500 денари.
Даваме уште еден душек гратис.
Звонете на овој број: 078 858 722

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
070837880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам