1 / 6
Citroen C4 2.0HDI Exclusive
3.200 €
24.06.2022 17:40

Валандово

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Citroen C4,2005godina,2.0HDI,exclusive model,
Kolata e vo odlicna sostojba i e mnogu socuvana.
Kolata e exclusive model so najfull oprema:
Airbag
Abs
Esp
Bord kompjuter
Dvozonski klimatronik
Parking senzori fabricki
El stakla
El retrovizori
Avtomatski svetla
Avtomatski brisaci
Farovi so lupi i fabricen xenon
Tempomat
Centralno zaklucuvanje
Fabricki zastitni folii na staklata
Povekje info na 077/965-354
Cena 3200e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
077975354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам