1 / 6
PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 07:48

Виница / Виница

Квадратура:

220 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, placot se noga na noviot asvaltten pat vo seloto posle crkvata ima struja i voda pogoden za izgradba na vikendica. ( na placot ima stara kuka izgradena so pecena cigla i kamen)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
076454545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам