1 / 11
YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA
2.000 €
28.11.2022 10:20

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

X City

Километри:

35000

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам