1 / 4
Harley Davidson Street Bob 1600cc
1 €
Цената не е фиксна
24.06.2022 19:17

Струга / Струга

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2009

Модел:

Street Bob

Километри:

10000

Harley Davidson Street Bob 1600cc
Extra Sostojba.
Registriran.
Info samo na tel: 071666665

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.K
Потврден огласувач
078357666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам