1 / 12
OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA
2.000 €
28.06.2022 09:06

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW
KLIMA ladi perfekt
abs, servo, airbag, elektrika na stakla
4 gumi SAVA
registracija edna godina: 20.06.2023!
odlicna za pocetnici!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

FORD TETOVO
Потврден огласувач
076881980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам