1 / 11
Peugeot 807
1 €
24.06.2022 22:07

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Peugeot

Модел:

807

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

94 kw / 128 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava peugeot 807 2.2hdi napraven servis 13 godini vo moja sopstvenos 2 gazda se ispravno do posledno kopce
Visoko nivo. Na oprema!!! Moze zamena za kola do 105ks-77kw
071378253

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам